تجلیل از استاد مجید عربی پیشکسوت قرآنی‌ کاشان

تجلیل از پیشکسوت قرآنی کاشان در نهمین مراسم تکریم چهره های قرآنی کشور

۱۱۳۷۳٫۱

۷۷۶۴۵۴

پیشکسوت قرآنی شهرستان کاشان و مسئول مؤسسات جامعه‌القرآن الکریم و حافظان وحی کاشان در نهمین مراسم تکریم چهره‌های قرآنی کشور تجلیل شد.

در این مراسم که شامگاه جمعه اول اسفندماه برگزار شد، ۵۴ نفر از فعالان و پیشکسوتان قرآنی تجلیل شدند که در این بین استاد مجید عربی از شهرستان کاشان نیز به‌عنوان چهره برتر قرآنی تجلیل شد.

در مراسم تجلیل از چهره های قرآنی کشور،  از ۲۲ نفر از پیشکسوتان قرآنی، پنج نفر حائزان رتبه‌های اول تا سوم مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در سال جاری، ۹ نفر حائزان مدارک درجه ۱ و ۲ حفظ قرآن کریم، پنج خانه قرآن شهری، پنج خانه قرآن روستایی، هفت مؤسسه قرآنی مردمی و یک اتحادیه قرآنی استانی تجلیل شد.

شایان ذکر است؛ استاد مجید عربی از قاریان پیشکسوت قرآن و حافظ کل قرآن کریم می باشد که بیش از سه دهه فعالیت قرآنی با تأسیس مؤسسات قرآنی جامعه القرآن وابسته به اداره تبلیغات اسلامی کاشان و حافظان وحی وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان منشأ خدمات خالصانه و ارزنده قرآنی و پرورش بیش از ۷۰۰ حافظ کل قرآن در شهرستان کاشان بوده است.

نهمین دوره تکریم چهره‌های قرآنی جمعه اول اسفندماه با حضور مسئولان و فعالان قرآنی به همت سازمان دارالقرآن در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد که در این مراسم، حجت‌الاسلام خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، عباس سلیمی، حجت‌الاسلام حمید محمدی دبیر شورای توسعه قرآنی، استاد سید محسن موسوی، حجت‌الاسلام ابوترابی نایب رییس مجلس شورای اسلامی و دکتر سودانی نماینده مجلس از برگزیدگان تقدیر کردند.

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تماس با ما

خادمی قرآن، افتخار ماست.

ارسال کردن

©2020 - مؤسسه حافظان وحی کاشان . ایده و اجرا :رویش رسانه

با شناسه کاربری خود وارد شوید

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟