کاروان اعزامی طرح قرآنی ۱۴۴۹ به شهر دارالمومنین و حافظ پرور کاشان رسید

کاروان ۱۴۴۹ که با طرح سوره یس در حرکت است و برنامه‌های خود را در راستای مفاهیم سوره مبارکه یس اجرا و پخش می‌کند ، روز‌شنبه ۲۴ مردادماه به شهر قرآن دوست کاشان رسید.

کاروان ۱۴۴۹ که با  طرح مفاهیم سوره مبارکه یس در حرکت است روز‌شنبه ۲۴ مردادماه به شهر قرآن دوست کاشان رسید و در باغ فین کاشان اجرای برنامه داشت.

این برنامه با حضوردوتن از مجریان صدا و سیما آقایان اقبال واحدی و هادی ربیعی اجرا شد.

درابتدا رخسارزاده یکی از قاریان و ابتهال خوان های برجسته  کاشان، به تلاوت آیات ۶۰ تا ۶۳  سوره مبارکه یس پرداختند و پس از تلاوت خود را معرفی کردند و از افتخارات خود در زمینه قرآن بیان کردند و از حضور کاروان ۱۴۴۹ در شهر قرآنی کاشان تشکر کردند.

درادامه این برنامه برنامه ضبط شده تفسیر آیات طرح درس ۱۴۴۹ با بیانات نماینده ولی فقیه مردم کاشان,حجت الاسلام نمازی , پخش گردید.

لازم به ذکر است که در این مراسم که همزمان با شروع هفته کرامت و تولد حضرت فاطمه معصومه برگزار گردیده بود , از یک نسل قرآنی ,مادر بزرگ( خانم زهرا نعناکار , حافظ ۱۳ جزء) , مادر(فاطمه بدیعی , حافظ کل قرآن و نوه (مطهره رسولی فینی, حافظ ۵ جز ء و فعال قرآنی)   که افتخار همکاری با موسسه حافظان وحی را داشتند, تقدیر به عمل آمد.

هم‌چنین علی اصغر قدیری مفرد یکی دیگر از قاریان کاشان به قرائت قرآن پرداختند. درادامه فرماندار محترم کاشان,مومنیان, به معرفی و بیان کانون ها و خانه های فعال قرآنی کاشان پرداخت و گروه تواشیح و مدیحه‌سرایی یاسین , متشکل از تعدادی از قاریان برجسته کاشان، به اجرای برنامه پرداختند.

در این مراسم از دو روشن دل حافظ قرآن شهرستان ,آقایان بخشی و جهین , تجلیل شد.

 

بدون نظر

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تماس با ما

خادمی قرآن، افتخار ماست.

ارسال کردن

©2020 - مؤسسه حافظان وحی کاشان . ایده و اجرا :رویش رسانه

با شناسه کاربری خود وارد شوید

مشخصات خود را فراموش کرده اید؟